Проекти‎ > ‎

Проект КПК (Мінюст України)

Обговорення проекту Кримінального процесуального кодексу України 
Кабінетом Міністрів України 14 жовтня 2009 року прийнято рішення щодо винесення на громадське обговорення проекту Кримінального процесуального кодексу України, головним розробником якого виступило Міністерство юстиції
Вказаний проект розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України і найближчим часом буде опублікований у спеціальних випусках журналу «Бюлетень Міністерства юстиції України» та газети «Урядовий кур’єр». 
Пропозиції і зауваження до його положень надсилаються на електронні адреси Міністерства юстиції України (crime@minjust.gov.ua).
Разом з тим, авторський колектив, що працював на вказаним проектом КПК наразі невідомий. Міністерство юстиції та управління юстиції в областях, на базі яких проходить обговорення, результати обговорення не публікують.

Під час організованого 18.11.2009 р. Головним управлінням юстиції в Одеській області засідання фахівців у сфері кримінального процесу з обговорення вказаного проекту КПК усіма, хто виступив, була виказана думка про низький рівень підготовки вказаного проекту.

ПЛАН заходів щодо реалізації Концепції реформування кримінальної юстиції України, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2008 р. № 1153-р
Оніщук М., Лобойко Л. Проект кримінального процесуального кодексу України: основні новації

Сайт Національної комісії із зміцнення демократії та утвердження верховенства права - відсутній.

ĉ
criminal process,
18 лист. 2009 р., 03:47
ĉ
criminal process,
18 лист. 2009 р., 03:48
Comments