Круглий стіл на тему: «Психологія комунікації і впливу в управлінській діяльності»

опубліковано 30 лист. 2009 р., 05:25 Николай Пашковский
Львівський державний університет внутрішніх справ та  факультет психології запрошує 28 січня 2010 року на 15.00 студентів, курсантів, аспірантів, науково-педагогічних працівників, практичних психологів, посадових осіб державних установ, правоохоронних органів та органів місцевого самоврядування, які здійснюють управління кадрами, підприємств до участі в круглому столі на тему: «Психологія комунікації і впливу в управлінській діяльності».
Напрями роботи круглого столу:
· Підбір персоналу, як комунікативний процес.
· Психологічні особливості комунікації та впливу у системі управлінської діяльності.
· Психологічні чинники впливу станів управління на морально-психологічну атмосферу в організації.
· Керівник як генератор комунікативних процесів в організації.

Для участі в круглому столі необхідно до 28 грудня 2009 року надіслати заявку і тези виступів на E-mail: ugryn@ukr.net

Вимоги до тез: Word, до 2-х стор., А-4, кегль 12, 1 інтервал; тематичний напрям, в якому автор бажає взяти участь; назва доповіді; П.І.Б., посада, місце праці (навчання), наукова ступінь, вчене звання автора; назва організації, яку представляє автор (за наявності); текст доповіді; список літератури (до 10 джерел); номер контактного мобільного телефону; E-mail.

Тези не редагуватимуться. Оргкомітет залишає за собою право відхилити тези, які не відповідатимуть вимогам. Учасники круглого столу отримають збірники тез доповідей.

Місце проведення: М. Льві, вул..Кривоноса 1. Факультет психології Львівського державного університету внутрішніх справ.

Контактні телефони:  Доцент Макаренко Стефанія Стефаніїна 8067-58-84-26
Детально див.: http://docs.google.com/View?id=ddqx596f_72g322jpgc