Вітаємо!

опубліковано 8 лип. 2010 р., 12:23 Ирина Иванова   [ оновлено 7 вер. 2010 р., 06:02 ]
6-7 липня у залі засідань Вченої ради Одеської національної юридичної академії відбулися захисти дисертацій на здобуття вченого ступеня кандидата юридичних наук зі спеціальності 12.00.09 асистентів кафедри кримінального процесу:
Шиліна Дениса Вікторовича - тема роботи:"Преюдиції в кримінальному процесі";
Пожара Вадима Георгійовича - тема роботи: "Інститут представництва в кримінальному судочинстві";
Стоянова Миколи Михайловича - тема роботи: "Властивості доказів у кримінальному процесі України".
За результатами привселюдного захисту та обговорення робіт, спеціалізована вчена рада Д 41.086.03 одноголосно прийняла рішення про присудження наукового ступеня кандидата юридичних наук Д.В. Шиліну, В.Г. Пожару, М.М. Стоянову.