Новини‎ > ‎

Зміни до ст. 7-3 КПК

опубліковано 14 жовт. 2010 р., 02:19 Ирина Иванова   [ оновлено 12 лист. 2010 р., 06:14 користувачем Николай Пашковский ]
ЗАКОН УКРАЇНИ "Про внесення змін до деяких  законодавчих актів України щодо поміщення дітей у приймальники-розподільники для дітей"
Верховна Рада України п о с т а н о в л я є: 
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України: 
1. У Кримінально-процесуальному кодексі України: 
1) у статті 7-3: 
доповнити новою частиною першою такого змісту: 
    "Особу у віці від одинадцяти років, яка підозрюється у вчиненні суспільно небезпечного діяння, що підпадає під ознаки діяння, за яке Кримінальним кодексом України передбачено покарання у виді позбавлення волі понад п'ять років, і яка не досягла віку, з якого може наставати кримінальна відповідальність, і щодо якої достатньо підстав вважати, що вона буде ухилятися від слідства і суду або від виконання процесуальних рішень, перешкоджати встановленню істини у справі або продовжувати протиправну діяльність, може бути поміщено у приймальник-розподільник для дітей строком до 30 діб. Цей строк за наявності підстав може бути продовжено рішенням суду ще до 30 діб. Питання щодо поміщення такої особи у приймальник-розподільник для дітей вирішується судом за поданням слідчого або органу дізнання за згодою прокурора, з урахуванням особливостей, передбачених частинами третьою і четвертою статті 447 цього Кодексу, негайно. На рішення суду прокурором, законним представником, захисником неповнолітнього та самим неповнолітнім протягом трьох діб з дня ухвалення такого рішення може бути подана апеляція до апеляційного суду. Подача апеляції не зупиняє виконання рішення суду про поміщення дитини у приймальник-розподільник для дітей". 

У зв'язку з цим частини першу - четверту вважати відповідно частинами другою - п'ятою; 

частину четверту виключити; 

у частині п'ятій слова "частини другої" замінити словами "частини третьої"; 

2) у пункті 6 частини першої статті 45 слова "або з моменту поміщення його до приймальника-розподільника" виключити. 

Президент України В.ЯНУКОВИЧ 

м. Київ, 9 вересня 2010 року № 2507-VI 
Comments